user_mobilelogo

Spozoři klubu

1.MSMT
2.AirProduct-1
UK
Greiner
MH

V sobotu 23. 4. 2016 proběhly na bílinském stadionu tradiční Zahajovací závody. Za náš klub se zúčastnilo několik závodníků, a to většinou ze skupiny Jardy Neuberta.

David Morávek v běhu na 60 m sice ještě nepřekonal svůj osobní rekord, ale čas 7,71 v protivětru -2,0 m/s poukazuje na to, že se u tohoto závodníka můžeme těšit v letošním roce na pěkné výkony, což také potvrdil i v běhu na 300 m, kde výkonem 38,80 výrazně vylepšil svůj osobní rekord.

Příjemným překvapením bylo absolutní vítězství v běhu na 60 m Tomáše Praského, který ve stejném běhu s Davidem bojoval s protivětrem. Výkon 7,54 sice opět není osobním rekordem, ale k jeho hranici se výrazně přiblížil. Další start absolvoval Tomáš ve vrhu koulí, kde se mu podařilo poslat pětikilové náčiní až na značku 12,22m, což byl nový parádní osobní rekord.

Rovněž Adam Motl se nenechal zahanbit a překonával osobní maxima, a to hned dvě. V běhu na 60 m výkonem 8,18 a na 300 m výkonem 42,11. Oba časy jsou pro něho značným pokrokem v rychlosti.

Skupinu Jardy Neuberta nenechal „ve štychu“ ani Jonáš Fiedler, který startoval také na 60 m a 300 m distanci. Osobní rekordy na obou tratích, které měly hodnotu 7,95 a 40,42, poukazují na vynikající zimní přípravu pod již zmiňovaným trenérem.

Dalším klubovým zástupcem byl Daniel Kadleček, který se z důvodu pracovních povinností nemohl věnovat přípravě na letní sezónu tak, jak by si jistě přál a jeho výkon 9,31 ve vrhu koulí, je hluboko pod jeho očekáváním.

Jedinou naší startující v ženské kategorii byla Vendulka Praská, která soutěžila v hodu diskem a ve vrhu koulí. Výkon v disku měl hodnotu 23,18, výkon ve vrhu koulí pak 10,14, a to je i hodnota jejího nového osobního rekordu.