user_mobilelogo

Spozoři klubu

Sponzor1
Sponzor2
Sponzor3

ROK 2017

Duben Bílina

1. 10 km chůze pro soutěže družstev, Olomouc

8. Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen, Poděbrady

15. Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen, Pardubice

21. Klubové kontrolní závody, Bílina

28. Memoriál Ferdy Honče a zahajovací závody na dráze, Děčín

29. Zahajovací závody na dráze, Bílina

29. Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10km, České Budějovice

Květen Bílina

1. Májové závody, Ústí nad Labem

1. Desítka na dráze, D-H-D silnice - chůze a běh, Děčín

2. Pohár rozhlasu okresu Most, Bílina

3. 1. kolo KP družstev ÚKAS mladšího žactva, Děčín

4. 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (Provod), Ústí nad Labem

6.-7. Bílinské víceboje open, Bílina

6. KP ve vícebojích ml. žactva, Bílina

7. KP ve vícebojích elévů, Bílina

7. Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen, Praha

9. Mítink královského města, Kadaň

13. 1. kolo extraligy mužů a žen, Praha

13. 1. kolo I. ligy mužů a žen, České Budějovice

13. 1. kolo II. ligy mužů a žen, Bílina

13. 10 km chůze pro 2. kolo I. ligy mužů, Milovice

13. 10 km chůze pro 2. kolo II. ligy mužů, Milovice

14. 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen, Meziboří

19. Klubové kontrolní závody, Bílina

20. KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva, Bílina

20. MČR v běhu do vrchu Bělá p. P. - Šerák

20. Mattoniho půlmaraton, Karlovy Vary

21. Velké ceny měst Litvínova a Meziboří, Meziboří

21. Evropský pohár v chůzi, Poděbrady

23. Krajské finále Poháru rozhlasu (Provod), Ústí nad Labem

25. 2. kolo KP družstev ÚKAS mladšího žactva, Bílina

26.-28. MČR V ve vícebojích mládežnických kategorií, Olomouc

27. Jarní atletika spastiků, Bílina

Červen Bílina

3. 2. kolo I. ligy mužů a žen, Stará Boleslav

3. 2. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen, Děčín

4. 2. kolo II. ligy mužů a žen, Liberec

5. Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila, Praha

6. 3. kolo KP družstev ÚKAS mladšího žactva, Chomutov

8. 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva, Chomutov

9. Klubové kontrolní závody, Bílina

10. Děčínská míle, Děčín

10.-11. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Třinec

10. MČR spastiků, Bílina

14. Meziměstské utkání Bílina - Duchcov, Bílina

16. Mezistátní utkání CZE-HUN-SVK-SLO dorostu, Budapešť

17. KP jednotlivců ÚKAS ml. žactva a elévstva, Bílina

17. Kvalifikační závod na MS v běhu do vrchu, Česká Třebová

17.-18. Mítink IAAF ve vícebojích - MČR ve vícebojích dospělých, Kladno

18. KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, Děčín

23.-25. Mistrovství Evropy družstev, Lille

24. Mattoni půlmaraton Olomouc, Olomouc

24.-25. MČR juniorstva a dorostu na dráze, Jablonec nad Nisou

24.-29. Letní olympiáda dětí a mládeže, Brno

25. 10 km chůze pro soutěže družstev, Zeleneč

28. Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava, Ostrava

Červenec Bílina

1. 3. kolo I. ligy mužů a žen, Kladno

1. 3. kolo II. ligy mužů a žen, Mladá Boleslav

1.-2. Evropský pohár ve vícebojích, Monzón

2. 2. kolo extraligy mužů a žen, Ostrava

6. Mezistátní utkání CZE-HUN-SVK-SLO juniorstva, Slovensko

8. MISTROVSTVÍ EVROPY V BĚHU DO VRCHU, Kamnik

12.-16. Mistrovství světa do 17 let, Nairobi

13.-16. Mistrovství Evropy do 22 let, Bydhošť

20.-23. Mistrovství Evropy juniorů, Grosseto

23.-29. Evropský festival olympijských nadějí, Györ

30. Mistrovství světa v běhu do vrchu, Premana

30. 10 km chůze pro soutěže družstev, Nové Město n. Metují

Srpen Bílina

4.-13. MISTROVSTVÍ SVĚTA, Londýn

6. Mistrovství světa v horském maratonu, Premana

15. Chomutovské úterý, Chomutov

19. Bílinská půlka, Bílina

20.-25. Světová universiáda, Tchaj-pej

25. Večerní závody, Děčín

26. 4. kolo I. ligy mužů a žen, Praha

26. 4. kolo II. ligy mužů a žen, Turnov

27. 3.kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen, Chomutov

Září Bílina

2.-3. MČR mužů a žen do 22 let, Praha

4.-6. European Kids Athletics Games (do 15 let), Brno

7. 3. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva, Meziboří

9. Eurofest, Louny

9. Baráž o postup do extraligy vítěz I. ligy mužů C

9. Baráž o postup do I. ligy 7. z I. ligy mužů B

9. Grand Prix Praha 2017, Praha

10. MČR družstev mužů a žen, Plzeň

12. 4. kolo KP družstev ÚKAS mladšího žactva, Bílina

15. Klubové kontrolní závody, Bílina

16. Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek, Pardubice

16. Mistrovství Čech družstev B starších žáků a starších žákyň, Kladno

16. Mattoni půlmaraton Ústí nad Labem, Ústí nad Labem

16. Evropský pohár mistrovských družstev juniorů - sk. B, Leiria

16. Evropský pohár mistrovských družstev juniorek - sk. A, Brno

17. Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek, Kolín

23. Baráž o postup do II. ligy vítěz KPD, Vysočina

23.-24. Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze, Břeclav

24. MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek Běchovice, Praha

28. Mezikrajová utkání družstev mladšího žactva ???

28. Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek, Ostrava

28. Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek, Praha

30. Mezistátní utkání CZE-CRO-HUN-SVK-SLO žáků a žákyň, Chorvatsko

Říjen Bílina

7. Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, Jablonec nad Nisou

7. Děčínská hodinovka, Děčín

14.-15. Testovací sraz a kontrolní závody spastiků, Bílina

Listopad

17. Běh 17. listopadu na 5000m na dráze, Děčín

25. MČR v přespolním běhu všech kategorií, Dluhoňovice

Prosinec

10. MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU, Šamorín