1.MSMT
2.AirProduct-1
UK
UKAS

V sobotu 12. března proběhlo v atletické hale Otakara Jandery v Praze halové Mistrovství České republiky veteránů a litvínovskou atletiku zde zastupovalo hned pět reprezentantů. Závodníci jsou při této akci rozděleni do kategorií po pěti letech a podle kategorie jim je jejich výkon vynásoben daným koeficientem, po přepočtu výkonů je pak stanoveno konečné pořadí.

Nejvíce startů absolvovala Vendulka Praská a nelepšího umístění dosáhla v hodu oštěpem, kde výkonem 27,69 m (31,77 m po přepočtu) získala stříbrnou medaili. V hodu diskem byla výkonem 22,76 m (25,37 m) čtvrtá a ve vrhu koulí výkonem 9,19 m (10,20 m) dvanáctá. Kateřina Brettschneiderová startovala v běhu na 3000 m a s časem 13:13,89 (12:26,26) obsadila čtvrté místo.

V kategorii mužů nastoupil na nejdelší trati 3000 m Ivo Řezáč a v čase 13:42,61 (9:42,99) obsadil desáté místo. Daniel Kadleček nastoupil nejprve ve skoku dalekém, kde předvedl výkon rovných 500 cm (544 cm) a skončil na devatenáctém místě, a poté v hodu oštěpem, kde jeho výkon 34,14 m (37,08 m) stačil na páté místo. Pavel Lestinský startoval ve vrhačských disciplínách, lépe dopadl ve vrhu koulí, kde obsadil v početné konkurenci výkonem 11,51 m (14,39 m) patnácté místo. V hodu diskem mu pak patřila třiadvacátá příčka za 28,79 m (31,45 m).