user_mobilelogo

Spozoři klubu

1.MSMT
2.AirProduct-1
UK
Greiner
MH

Jako první absolvovala své soustředění skupina pod vedením Jardy Neuberta, Ládi Lály a Vendulky Praské. Ve dnech od 25.července do 1.srpna se připravovalo celkem 19 atletů na druhou část letní sezóny v příjemném prostředí města Jičína. Pro tréninky byl k dispozici nejen atletický stadion, ale i přilehlá alej a štěrkové cesty v nedalekém parku. Využito bylo také kurtů na beachvolejbal a aquaparku. Celé soustředění bylo provázeno chladnějším, ale pro tréninky příjemným počasím, a tak tréninky probíhaly podle plánů.

Ve dnech od 1. do 10.srpna trénovalo sedm závodníků pod vedením Petra Flanderky a Luďka Tomana v Novém Městě nad Metují. K tréninkům byl za horkého počasí využíván atletický stadion, posilovna a cesty podél řeky Metuje.

Sedmnáctičlenná skupina našich nejmladších závodníků absolvovala své soustředění v termínu od 8. do 15.srpna. Pro tréninky pod vedením Tomáše Paličky, Dany Roudové a Ládi Lály byla k dispozici atletická dráha, tělocvična, park a díky velmi teplému počasí také koupaliště. I toto soustředění proběhlo bez problémů a věříme, že se projeví na výkonech závodníků po prázdninách.