UK
5 - UKAS
sponzor-8

AS m

Ve středu 2.června konečně zahájili naši atleti letošní atletickou sezónu. Za krásného počasí se potkali a změřili síly na závodech v Meziboří pořadaných v rámci akce ATLETI SPOLU.

Na trati 60 a 150 m byla nejrychlejší v kategorii minipřípravky Markéta Kejřová, hned za ní skončila Nikola Zikmundová. Ve stejné kategorii chlapců zvítězil David Popelka, následovaný Filipem Brokešem. V kategorii přípravka dívky zvítězila na 60 i 150 m Diana Jedináková, v těsném závěsu za ní doběhla Julie Balázsová. Z mladších žákyň 60 m skvělě běžela v čase 8,93 s  Claudie Poláková. Ze starších žákyň na druhém místě stejné trati doběhla Barbora Balášová, na 150 m nechala všechny soupeřky za sebou a zvítězila. V kategorii starších žáků na 60 a 150 m doběhl do cíle jako první Ondřej Špičák, na druhém místě se umístil Matěj Sigmund.

V kategorii mužů stojí za zmínku pěkný výkon Michala Škoudlila na 100 m a 200 m, v obou disciplínách doběhl jako druhý. Na trati 800 m krásný souboj předvedly Katka Balášová a Jana Johanová, obě v novém osobním rekordu.

Všem sportovcům gratulujeme ke krásným výkonům a děkujeme za účast!