user_mobilelogo

Spozoři klubu

1.MSMT
2.AirProduct-1
UK
UKAS

 

Členské příspěvky

Kategorie školka a přípravka 1 000 Kč / 1. pololetí
1 000 Kč / 2. pololetí
Kategorie žactvo 1 200 Kč / 1. pololetí
1 200 Kč / 2. pololetí
Kategorie dorost, junioři a dospělí 1 200 Kč / rok
Kategorie sympatizanti a činovníci    300 Kč / rok

 

Členské příspěvky příspěvky posílejte na účet klubu 3406810277/0100, do zprávy pro příjemce napište jméno a účel platby. Např. " Jan Novák příspěvky".

Pro mladší sourozence platí sleva 50%

O zaplacení příspěvků je možné si nechat vystavit potvrzení od hospodáře oddílu pana Břicháče tel. 736 505 197 email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. S tímto potvrzením mohou zažádat rodiče, případně sami členové o příspěvek od své zdravotní pojišťovny.

Jak žádat VZP o příspěvek na sportovní a pohybové aktivity čti zde

 

Přihláška do klubu

Přihláška do klubu - dospělí 

Přihláška do klubu - mládež do 15 let 

Zdravotní způsobilost  

Vedení klubu vyžaduje spolu s přihláškou do klubu potvrzený doklad o vstupní zdravotní prohlídce dle §4 a následně každých 12 měsíců doložení dokladu o pravidelné zdravotní prohlídce dle §5 vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 391/2013 Sb., o zdravotní způsobilosti k tělesné a výchově a sportu.

 

Sympatizanti klubu

Jste bývalým atletem, máte v rodině atleta, fandíte královně sportů a litvínovským atletům? Podpořte je a staňte se i Vy členem atletického klubu v Litvínově!

Jedinou Vaší povinností bude zaplatit členský příspěvek, který je v kategorii sympatizant klubu stanoven ve výši 300,-Kč ročně.

Zaplacením příspěvku získáte právo dostávat informace o činnosti klubu, účastnit se jeho akcí, podávat náměty a návrhy a spolurozhodovat na valné hromadě klubu.

Prostředky vybrané z členských příspěvků budou použity výhradně pro společné potřeby klubu a budou kontrolovány revizorem a valnou hromadou klubu.