user_mobilelogo

Spozoři klubu

1.MSMT
2.AirProduct-1
UK
5 - UKAS
sponzor-8

 

 

    DUBEN  
6.4. so Most Jarní házení v Mostě
10.4. st Duchcov Závody přípravek OPEN
13.4. so Litvínov Běh Krušnohořím - 11. ročník
13.4.. so Lovosice Velikonoční mítink 2024
26.4. Děčín Memoriál Ferdy Honče ve skoku vysokém a zahajovací závody
27.4. so Bílina Zahajovací závody
  KVĚTEN
1.5. st Ústí nad Labem 1. kolo KPD dorostu a juniorů
1.5. st Ústí nad Labem PROVOD - Májové závody 2024
1.5. st Děčín D-H-D, 10.000m na dráze, běh a chůze + KPJ v chůzi
5.5. ne Klášterec nad Ohří 1. kolo KPD staršího žactva
9.5. čt Chomutov 1. kolo KPD ml. žactva - sk. Západ
9.9. čt Lovosice 1. kolo KPD ml. žactva - sk. Východ
11.5. so Bílina 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A
12.5. ne Děčín 1. kolo KPD mužů a žen
18.5. so Ústí nad Labem KPJ mladšího žactva a elévů
18.5. so Ústí nad Labem Memoriál Bedřišky Kulhavé v běhu na 800 metrů
19.5. ne Děčín KPJ staršího žactva
25.5. so Rumburk 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A
26.5. ne Meziboří KPJ ve vícebojích mladšího žactva a elévů
  ČERVEN
1.6. so Klášterec nad Ohří KPJ dorostu a juniorů
2.6. ne Bílina 2. kolo KPD staršího žactva
4.6. út Kadaň Mítink královského města
5.6. st Duchcov 18. ročník Memoriálu Vivien Čechové ve skoku dalekém a vložený závod ve vrhu koulí st. žactva
5.6. st Děčín 2. kolo KPD mladšího žactva sk. Východ
6.6. čt Meziboří 2. kolo KPD mladšího žactva sk. Západ
8.6. so Kladno 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A
9.6. ne Chomutov 2. kolo KPD mužů a žen
15.6. so Děčín Děčínská míle
22.6. so Bílina KPJ mužů a žen
  ČERVENEC
6.7. so Chomutov Chomutovská hodinovka
  SRPEN
3.8. so Louny Veká cena ČEZ
6.8. út Chomutov Chomutovské Úterý
10.8. so Bílina Bílinská Půlka
19.8. so Turnov 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A
24.8. so Děčín Večerní závody
24.8. so Meziboří Velká cena měst Litvínova a Meziboří
31.8. so Děčín 3. kolo KPD st.žactva
  ZÁŘÍ
1.9. ne Bílina 2. kolo KPD dorostu a juniorů
8.9. ne Lovosice 3. kolo KPD mužů a žen
11.9. čt Ústí nad Labem 3. kolo KPD ml.žactva sk. Východ
12.9. čt Klášterec nad Ohří 3. kolo KPD ml.žactva sk. Západ
21.9. so Bílina KPD ml. žactva - finále
  LISTOPAD
5.11. út Děčín Děčínská hodinovka
17.11. ne Děčín Velká cena 17. listopadu na 5 000 m na dráze