2.AirProduct-1
UK
5 - UKAS
sponzor-8

V neděli dne 12.6. se za příjemného počasí v Praze na Děkance konalo 3.kolo II.ligy žen.

Naše družstvo žen skončilo na čtvrtém místě se ziskem 110 bodů a bude muset v posledním kole nastoupit v  co nejsilnější sestavě, aby uhájilo celkové třetí místo.

Již tradičně jsme nejvíce bodů sesbírali v technických disciplínách.

Oštěp vyhrála Kateřina Zábojníková výkonem 41,98 m, Simona Scholzová ve stejné disciplíně byla třetí výkonem 34,81 m.,Vendulka Praská obsadila v kouli třetí místo výkonem 10,11 m.

Nejvíce bodů si připsala Andrea Ciesla s 20 body v oštěpu, disku a kouli, dále Maria Gläßer s 18,75 body, která byla třetí v trojskoku výkonem 10,12 m , v hodu kladivem čtvrtá výkonem 33,19 m a ještě pátá v oštěpu výkonem 33,67 m .

Musíme též vyzdvihnout i běžkyně, které se statečně praly s oválem na tratích 5 000m a 1 500m. Jmenovitě Helenu Buchlovou, Kateřinu Brettschneiderovou a nejvíce bodující běžkyni Jitku Vajcovou.

Závěrečné kolo II.ligy žen se bude konat na konci prázdnin dne 20.8.2016 v Kladně.